Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus
Mūsu domāšana
Viss ir saistīts
Liktens Matrica

LIKTENS KOREKCIJA

Mūsu domāšana balstās uz tēliem

Visu informāciju, kas nāk no ārpasaules, mūsu smadzenes analizē, apstrādā, saspiež līdz noteiktiem tēliem un ievieto to hipofīzes rajonā. Un tagad, tiklīdz mums ir jāveic kāda darbība, šie tēli parādās mūsu prātos. Un atkarībā no iepriekšējās pieredzes, pašreizējās situācijas un vīzijas par procesu kopumā, šie tēli nes vai nu bailes, vai mīlestību!

Viss ir savstarpēji saistīts

Harmonija visās jomās dod mums iespēju dzīvot un elpot pilnvērtīgi. Izbaudīt dzīvi.

Diagramma palīdz rast atbildi uz jautājumu: “Kāds tēls ir jāmaina galvā, lai šobrīd mainītu savu dzīvi uz labo pusi?” Visbiežāk, ja cilvēks nav apmierināts ar rezultātu, viņš sāk meklēt motivāciju ārpus sevis. Bet koncentrēties tikai uz to ir bīstami. Ārējā motivācija darbojas labvēlīgi tikai tad, ja avots ir piepildīts ar beznosacījumu mīlestību. Pretējā gadījumā agrāk vai vēlāk rīcība no ārpuses novedīs pie katastrofas.

Liktens Matrica

Matricā jūs varat noskaidrot savu Liktens priekšnosacījumu. Ja vēlaties materiālo pārpilnību - izpēta naudas kanālu. Ja meklējat dvēseles radinieku vai vēlaties stiprināt attiecības ar partneri, palīdzēs personīgo uzdevumu līnija ģimenes dzīvē. Slimību cēloni var noteikt enerģētiskajā līmenī un uzzināt, kā uzlabot savu veselību, sastādot veselības karti.

Liktens matricas sastādīšanas pakalpojums