Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus
Taro konsultācijas
Taro atbildes
Taro izklāsti

Taro zīlēšanas iespējas

Taro zīlēšana ir veids kā iegūt atbildes uz aktuālajiem jautājumiem situācijās, kad pats esi notikumu un emociju virpulī un nespēj objektīvi novērtēt esošo situāciju, izdarīt secinājumus un pieņemt pareizos lēmumus. Zīlēšana, tas nebūs gluži pareizi teikts. Nav tā, ka tiek tikai nolasītas kārtis. Tās ir tikai kā palīgs, visa informācija atnāk intuitīvi.

Zīlēšanas brīdī var sajust cilvēka atvērtību šim procesam, cik ir gatavs dzirdēt un paņemt sev. To parāda arī jautājuma noformulējums, bet ne tikai. No jūsu iekšējās atbrīvotības ir atkarīga atbilde. Tādas emocionālas izpausmes kā bailes, nedrošība, neticība, vēlme pārbaudīt - veido tādu kā bloku, caur kuru informācijai ir jālaužas cauri un līdz ar to, atbilde var būt īsa, ļoti normēta. Bet līdz ko cilvēks ir gatavs zīlēšanas procesam - tā informācijas plūsma ir brīva un atbilde ir skaidra, plaša, ar iespējamiem risinājuma ceļiem.

Nonākot pie vēlmes izlikt kārtis, jums ir jābūt gataviem dzirdēt Augstāko Spēku viedokli, kas ne vienmēr sakritīs ar jūsu domām vai arī tās apstiprinās.