Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Par mani

Iesākumā bija vienkārša interese par parastajām kārtīm un zīlēšanu, kas pārrauga interesē par Taro kārtīm un vēlāk jau arī par dziedniecību. Savulaik bija iespēja iziet dziedniecības kursus, Reiki, Taro kursus. Pabūt dažādos, ar dziedniecību saistītos semināros un iegūt vērtīgas zināšanas. Ir pabūts daudzos dziednieku grupiņas izbraukumos uz enerģētiski spēcīgām vietām gan Latvijā, gan ārpus Latvijas un izkoptas enerģētiskās spējas. Papildus tam visam, pēdējos gados - Montessori kursi 3-6 gadīgiem bērniem un mājas lapas izveides kursi. Šī mājas lapa ir mans pirmais projekts, vadoties no iegūtajām zināšanām.
Brīvajā laikā meklēju dažādu informāciju no interneta dzīlēm, pārsvarā tie ir no krievu valodas tulkoti materiāli. Tādā veidā ir atrastas un apkopotas dažādas interesantas lietas, grāmatu, tekstu vai kartīšu veidā. Visos šajos materiālos neiztrūkstoša sastāvdaļa ir mans redzējums.
Taro atbildes ir tiešas, bez liekiem vārdiem, runāju ko redzu un domāju līdzi visam, ko saku. Ar dziedniecību nodarbojos mazāk, tomēr palīdzu, kam nepieciešams. It sevišķi par to zina mani bērni un kad jūtas slikti, vienmēr lūdz, lai pastrādāju ar foto. Būt blakus man nav nepieciešams, strādāju no attāluma. /Solvita Fizere/
Whatsapp +371 25337288
Epasts new.soleil@inbox.lv
Konta Nr. LV42UNLA0050020447986
Konta Nr. LV70HABA0551004766792
Paypal sofi1@inbox.lv