Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Taro zīlēšana

Atbilde Agitai

Ko M. domā par mani?
Redzu aktivitātes kārti, visticamāk, ka viņa domās esi aktīva, zini ko vēlies un, ka Tev ir savi nākotnes plāni. Tas gan var viņam nepatikt. Pozitīvā puse- esi harmoniska un vienmēr līdzsvarā ar sevi un citiem. Bet M.pats atrodas tādā kā iedomu un savu fantāziju pasaulē. Tas varētu liecināt, ka īsti pats nezina ko vēlas. Vēl izsver visus par un pret. Kārts, kas norāda uz veiksmi, kas iekrīt rokās - iespējams ir norāde, ka viņš pats nespēj spert soli pretīm, un tikai dzīvo savā sapņu pasaulē. Varbūt pat ir bailes zaudēt.

Atbilde Santijai

Nomoka darba jautājums. Vai mani atlaidīs vai radīs apstākļus, lai es pati aizietu? (jo netaisos vakcinēties, strādāju apģērbu veikalā).
Būs neziņa, bet es neredzu, ka darba devēji ir ieinteresēti zaudēt darbiniekus. Iesākto turpināsiet.

Atbilde Andrai

Sakiet lūdzu, mani nomoka jautājums par vīra darbu. Kas tālāk notiks?
Situācija mainīsies. Turpināt kā līdz šim nevarēs, tam ir nopietni šķēršļi. Darba vieta meklēs risinājumu. Varbūt, ka vajadzēs izvēlēties, ir redzamas krustceles pēc diviem laika posmiem. Arī algas samazinājums.

Horoskops Sandrai

TARO HOROSKOPS 2021-2022

Oktobris – Sarežģīts laika posms. Var aizvērties kādi “vārti” un atvērties citi. Ļoti vēlams padomāt pie tā, kas ir dzīvē svarīgs, ko vēlaties sasniegt, iegūt. Šķēršļi var būt tādi, kuri ir jārisina, nevar atstāt uz vēlāku laiku. Grūtības iestādē – var būt darbs vai kāda cita oficiāla iestāde. Iespējami pārdzīvojumi. Šķēršļu posms noslēgsies ar jauniem iesākumiem. Vēlams padomāt arī par to, ko jaunu iesākt vai izdarīt.
Novembris – jākontrolē emocijas, var būt dusmu uzplūdi. Periods samērā veiksmīgs, ja neskaita kādus atsevišķus diskomforta brīžus. Sarunas un tikšanās cerīgas, iespējami panākumi nākotnē. Fantāzijas un sapņi pāraugs realitātē, ja tiem spersiet soli pretim, neskatoties uz iekšēju diskomfortu ko var radīt pārmaiņas.
Decembris – Turpinājums PDF failā!
Lejuplādējiet PDF failu

Prognoze Sarmai

3 MĒNEŠU PROGNOZE

DARBS

Darbā ir jāpaļaujas uz sevi, savu iekšējo gudrību. Perioda pirmajā pusē ir iespējamas grūtības, bet ar tām viegli tiksiet galā. Arī iepriekšējo periodu grūtības var palikt aiz muguras. Ap novembri, decembri var parādīties neticība. Uz visu jauno skatīsieties ar aizdomām. Ja iesāksiet ko jaunu, tas noteikti būs balstīts uz jau esošo pieredzi un iekrātajiem līdzekļiem. Bet rezultāti būs redzami pēc laika.

ATTIECĪBAS

Nestabilitāte, bet neskatoties uz to, jebkuri jauni kompromisi novedīs pie perspektivitātes. Kompromisu atrast var nebūt viegli, bet ja izdosies, tas var situāciju uzlabot. Šajā periodā var būt arī kāds kopējs brauciens, vai arī sagaidīsiet ciemiņu pie sevis.
Turpinājums PDF failā!

Lejuplādējiet PDF failu
1 2